Kosmetyka ozdobna i pielęgnacja twarzy

Tłumaczenie: 2007
Wydawnictwo: MedPharm Polska
poradniki

Kosmetyka ozdobna i pielęgnacja twarzy stanowi bogate kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej. Jest to wartościowa publikacja dla tych wszystkich, którzy powinni świadomie stosować produkty kosmetyczne, a więc dla kosmetyczek, kosmetologów oraz lekarzy dermatologów i specjalizujących się w medycynie estetycznej. Pozycja ta stanowi nieocenioną pomoc w wyborze i ocenie jakości produktu....

Pozycja ta stanowi nieocenioną pomoc w wyborze i ocenie jakości produktu. Pod tym względem ma charakter unikatowy, gdyż w odróżnieniu od innych publikacji łączy wiedzę o produktach z opisem ich prawidłowego zastosowania.

(Książka zawiera nie tylko zagadnienia dobrze znane osobom zajmującym się profesjonalnie kosmetologią, ale również te, które dotychczas nie doczekały się szerszego omówienia, np. z dziedziny galeniki.)

Marta | 2013-05-16
evax | 2012-09-30