Troll 1. Język norweski: teoria i praktyka - poziom podstawowy

Okładka książki Troll 1. Język norweski: teoria i praktyka - poziom podstawowy Helena Garczyńska
Okładka książki Troll 1. Język norweski: teoria i praktyka - poziom podstawowy
Helena Garczyńska Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Cykl: Troll (tom 1) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Troll (tom 1)
słowo/obraz terytoria
2008-01-01
2008-01-01
Norwegia język norweski skandynawistyka

Uwaga ! W książce znajduje się Bardzo dużo błędów !!! W szczególności w drugiej części ! Zadania i zdania( przykłady ) są często głupkowate, naciągane i skonstruowane jako „podchwytliwe” jednak, przez ten zabieg po prostu autorzy sami się gubią i wychodzą bzdury po norwesku. Książka jest pisana przez Polaków, którzy znają język tylko w teorii i szybko można to zauważyć jeśli norweskiego używa się na codzień.

Książkę zakupiłam już 2 lata temu i od razu przypadła mi do gustu. Bardzo fajnie jest skonstruowana, ćwiczenia gramatyczne nie są aż tak wymagające ani trudne. Troll bardzo pomógł mi w nauce języka norweskiego i zawsze chętnie i często wracam do tej książki, bo jest po prostu świetna!
Polecam!

Polecam!

Bardzo pomocna książka do nauki gramatyki. Wszystko jest w niej uporządkowane, po lewej teoria, po prawej zadania, na końcu rozdziału test. Polecam.

• Mam - papier
  • Bardzo chcę...
  • Języki
  • Język i pismo
  • Norweskie
  • Skandynawia | Germanie

Dodaj cytat z książki Troll 1. Język norweski: teoria i praktyka - poziom podstawowy