Śmiertelny wróg

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 25)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Farlig fiende
romans, saga norweska
Amanda

Amalie jest zdruzgotana, kiedy okazuje się, że jej synek rodzi się z poważną wadą. Próbując choć na chwilę oderwać się od kłopotów, wybiera się na konną przejażdżkę do leśnej zagrody. Jednak tam Zły rzuca na nią urok i popycha w ramiona Petera. Pani Li udaje się zdobyć Czarną Księgę; ścigana przez Bragego, kobieta ucieka w stronę wodospadu, żeby pozbyć się księgi i zdjąć klątwę, ale Brage jest przebiegły i nie tak łatwo z nim wybrać. W końcu Amalie musi wziąć los w swoje ręce.

- Nie strzelaj! - krzyknęła Amalie. Ze strachu dygotała na całym ciele. Brage zerknął na nią przez moment, a potem znowu skoncentrował się na Olem.
- Oto lensman, który wrócił i pokrzyżował mi plany! Amalie mnie kocha, leczy ty musiałeś się pojawić i wszystko zepsuć - syknął.
- To nieprawda! - zaprzeczyła Amalie, ale Brage jej nie słuchał pogrążony we własnym, chorym świecie.

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!