Otwórz serce dla miłości

Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha
poradniki

Każdy człowiek na swój sposób doświadczył miłości. Każdy już kiedyś kochał i był kochanym. I każdy doświadczył przy tym cudu miłości, ale także wystarczająco często zawodu miłosnego, zawirowań, jakie przyniosła mu miłość. Najwyraźniej miłość jest jedną z największych sił drzemiących w człowieku, a przynajmniej siłą, obok której nikt nie może przejść obojętnie. I we wszystkich doświadczeniach udanej i nieudanej miłości człowiek pragnie prawdziwej miłości, miłości, która nie rani i nie niszczy, lecz ożywia i podbudowuje która nie kontroluje i ogranicza, lecz daje wolność i otwiera przestrzeń życia. W końcu każdy pragnie miłości Bożej, która naprawdę pozwala mu żyć w wolności. Anselm Grun.

niuniek | 2015-04-14
Miśka | 2014-09-19