Ręczne wyplatanie koszyków

Tłumaczenie: Tomasz Kliś
Wydawnictwo: RM
Handmade baskets from nature's colorful materials
rękodzieło

Samodzielnie wypleciony (a nawet wyhodowany!) koszyk wnosi do domu powiew natury. Wszystkie niezbędne do wyplatania koszy i koszyków materiały możesz zebrać w lesie, pozyskać z rosnących na miedzach i przy drogach krzewów, lub z własnego ogrodu. Dereniowi, wierzbie, powojnikowi, modrzewiowi i dziesiątkom innych krzewów i drzew corocznie odcina się pędy, które dzięki tobie, mogą zyskać drugie życie. Z tej książki dowiesz się, w jaki sposób wykonać wiele rozmaitych, pięknych i użytecznych koszy z naturalnie kolorowych materiałów. Barwne diagramy i fotografie pozwolą ci, krok po kroku, opanować sztukę wyplatania. Galeria ciekawych, niebanalnych koszy na pewno zainspiruje cię do stworzenia czegoś naprawdę własnego i oryginalnego.

Attyka | 2017-08-20
herco1981 | 2014-03-29