Rozliczenia podatkowe przedsiębiorcy

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
838935585X
biznes, finanse

Prawidłowe wypełnianie obowiązków podatkowych wymaga znajomości zasad funkcjonowania poszczególnych obciążeń oraz reguł procedury podatkowej. Zakres i skala prowadzonej działalności wyznaczają przy tym charakter otoczenia podatkowego przedsiębiorcy. Celem książki jest kompleksowe przedstawienie obowiązków przedsiębiorcy w zakresie prowadzenia ewidencji i rozliczeń podatkowych i ubezpieczeniowych. Zamieszczone przykłady pozwalają zapoznać z procedurami obliczeniowymi, ewidencyjnymi i rozliczeniowymi.

anetka124 | 2013-11-24