Scenariusz dla dwojga

Tłumaczenie: Lidia Drapińska
Wydawnictwo: BIS
The Carpenters Lady
Eawera

Po burzliwym rozwodzie Debra Barry-autorka telewizyjnych oper mydlanych-zamieszkuje w domu na wsi,, z dala od rodziny, byłego męża, współpracowników i zgiełku Nowego Jorku. Ma nadzieję odnaleźć spokój i uporać się z dręczącymi ją wspomnieniami. W dniu, w którym do remontu domu zatrudnia przystojnego cieślę, Grahama Reida, sprawy zaczynają wymykać się jej spod kontroli. Wkrótce się okazuje, że on także pragnie uciec od przeszłości.

źródło opisu: BIS, 1998

fioletoowaa | 2016-05-12