Kaczor Donald, Gigant, Disney, komiks
komiksy
Marcin

Afera grzybowa. W Kaczogrodzie zapanowała moda na grzybobranie. Czy Donald nie zawiedzie siostrzeńców i zdobędzie Puchar Króla Borowika? Narzeczony dla księżniczki. Giermek Donald staje się szczęśliwym posiadaczem zamku. Wszystko, by zdobyć rękę księżniczki Kwakancji. Jednak rywale nie próżnują! Nie wszystko złoto... Z tajemniczego manuskryptu Sknerus dowiadauje się o niezwykłym mieście i...

Afera grzybowa.

Narzeczony dla księżniczki.

Nie wszystko złoto...
Z tajemniczego manuskryptu Sknerus dowiadauje się o niezwykłym mieście i skarbie. Okazuje się jednak, że słowo "skarb" może oznaczać bardzo wiele rzeczy!

Szkoła przetrwania.
Nieoczekiwanie Donald zostaje przewodnikiem grupy turystów. Nie wie, biedak, że w dżungliczeka go mnóstwo niespodzianek. Nie zawsze przyjemnych.

W starym kinie.
W kinie Mikiego - mrożąca krew w żyłach opowieść o zdobywcach Dzikiego Zachodu i Gorączce Złota. W roli dzielnego szeryfa - Goofy!

Komisarz mimo woli.
Arcydzieło "Mona Pizza" w niebezpieczeństwie! Czy Miki i superglina Franc Mauer udaremnią kradzież stulecia?

źródło opisu: Wyd. Egmont, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie