Natura kuchni polskiej

Darek DTSG

źródło okładki: google

zuziaSama | 2016-09-26
Przeczytana: 2015 rok

Jak poczytałam , to pozostało mi tylko obejść się smakiem. Dla bardziej zaawansowanych kucharzy, który posiadają już profesjonalny sprzęt.
Zawiera jednak wiele cennych rad, które można wykorzystać w "domowym gotowaniu".

MakDa | 2016-04-18
Przeczytana: 05 września 2015

Przepisy zdecydowanie zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalnych kucharzy wyposażonych w zaawansowane sprzęty, natomiast dla laików pozostaje zachwyt nad nietuzinkowymi połączeniami smakowymi angażującymi dzikie polskie rośliny. Piękna oprawa graficzna dań to dodatkowy atut książki. Nieco rozczarowujące opisy roślin, zaledwie kilka zdań nawiązujących do zaprezentowanego dania.
Książka do oglądania (i zachwycania się), ale nie do gotowania.

Darek DTSG | 2013-07-11
Przeczytana: 2011 rok

Idealna książka kucharska to taka, która zachęca do gotowania, czytasz i od razu chcesz spróbować. „Natura kuchni polskiej” Wojciecha Modesta Amaro działa nieledwie odwrotnie, co nie znaczy, że nie może być fascynująca. Paraliżujący właściwie jest stopień komplikacji zawartych w niej przepisów. Nie zapominajmy jednak, że są to pomysły szefa kuchni i to jednego z najbardziej ambitnych
Książka wydana bardzo ekskluzywnie . Piękne zdjęcia, przepisy również po angielsku.
Cenię ją również za to że dostałem w prezencie od autora z dedykacją :)