Sztuka pisania po polsku. Poradnik praktyczny

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Park Edukacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
pisanie, poradnik
poradniki
Czarnoskrzydła

Niniejsza książka może pomóc w uczeniu się pisania. Adresowana jest do szerokiego kręgu czytelników - począwszy od tych najmniej zaawansowanych, którzy dopiero poznają tajniki takich form pisemnych, jak opis, opowiadanie, charakterystyka czy streszczenie, przez tych, którzy redagują już bardziej skomplikowane wypowiedzi realizujące zasady gatunkowe rozprawki czy eseju, aż po autorów prac pisemnych "na stopień" - licencjackich bądź magisterskich.

źródło opisu: http://www.profit24.pl/Sztuka-pisania-po-polsku,product670267.html

źródło okładki: google

WolnaKonserwa | 2017-08-25