historia
Toy

Niniejsza książka stanowi wieloaspektowy przegląd zjawisk, spraw i problemów związanych z jednym z najbardziej na północ wysuniętych krajów Europy - Finlandią. W publikacji tej autorzy przedstawiają rolę i funkcję Finlandii w Europie, pokazując jednocześnie jak wyglądają kontakty Finlandii z innymi krajami świata. "Finlandia w faktach" prezentuje również rozważania jakie prowadzą fińscy...

"Finlandia w faktach" prezentuje również rozważania jakie prowadzą fińscy eksperci na temat historii i struktury swego narodu, jego działalności handlowej, przemysłowej, kulturalnej i naukowej; mówi także o fińskim sposobie życia. Książka ta jest niewątpliwie doskonałym przewodnikiem dla wszystkich osób zainteresowanych Finlandią.

źródło opisu: Wydawnictwo Otava, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie