Zgłosuj na książki roku 2017

Przestwór nieba

Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wspomaganie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Heaven's Reach
Alex

Zamieszkujący Jijo uchodźcy – ludzie i obcy – przygotowują się do ostatecznej konfrontacji ze ścigającym ich od stuleci nieprzyjacielem. Jedyną nadzieją jest ziemski gwiazdolot „Streaker”, którego załoga składa się ze wspomożonych delfinów, a dowodzi nią pozbawiony doświadczenia człowiek. Stawką jest jednak coś więcej niż tylko los Jijo. „Streaker” ma na pokładzie starożytne artefakty mogące wyjaśnić zagadkę tych, którzy pierwsi przywiedli do galaktyk inteligentne formy życia. Wielu wierzy, że spełnia się straszliwe proroctwo, które zwiastuje kres galaktycznej cywilizacji…

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/

Tomasz | 2016-06-05

Bardzo dobra i ciekawa książka a cała trylogia wspomagania przedstawia naprawdę fascynujący świat a jej zakończenie jest po prostu niesamowite, choć czytelnik zostaje pozostawiony z pustką.

qubal | 2018-01-31
Kidzi | 2016-10-06