Venom: Pościg, cz.2

Tłumaczenie: Kacper Roch
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Venom". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mandragora
Venom: Run
venom, marvel, komiks
komiksy
Tomek

Venom zdążył się już rozgościć w małym miasteczku na dalekiej, skutej lodem północy. Nie jest jednak bezpieczny - jego tropem zawzięcie podąża Gajer oraz tajemnicze bliźniaczki, które chcą go za wszelką cenę schywtać. Szybko dochodzi do konfrontacji... jej wynik wydaje się na początku przesądzony, tak jak los kreatury... jednak pojawienie się nieświadomego niczego Wolverine'a komplikuje sparwę... kreatura dostrzega szansę przetrwania...

źródło opisu: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/7483-venom-7-3-2006-poscig-czesc-2

źródło okładki: http://images.gildia.pl/_n_/komiks/komiksy/venom/7/okladka-450.jpg

QUEENfan | 2017-05-01
Aizen | 2016-05-21