Venom: Pościg, cz.1

Tłumaczenie: Kacper Roch
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Venom". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mandragora
Venom: Run
8360352046
venom, marvel, komiks
komiksy
Tomek

Początek nowej miniserii z Venomem. Venom zbiegł z ośrodka badawczego, zabijając personel naukowy oraz załogę pobliskiej stacji radartowej armii amerykańskiej. Z pogromu ocalała jedynie młoda Patricia Robertson, która wraz z tajemniczym mężczyzną w czarnym garniturze wyruszyła w pościg za kreaturą. Venom zdążył jednak dotrzeć do cywilizowanych osiedli i posiadł ciało kolejnego nosiciela,...

Początek nowej miniserii z Venomem.
Venom zbiegł z ośrodka badawczego, zabijając personel naukowy oraz załogę pobliskiej stacji radartowej armii amerykańskiej. Z pogromu ocalała jedynie młoda Patricia Robertson, która wraz z tajemniczym mężczyzną w czarnym garniturze wyruszyła w pościg za kreaturą. Venom zdążył jednak dotrzeć do cywilizowanych osiedli i posiadł ciało kolejnego nosiciela, zdobywając przewagę nad swoimi oprawcami... jednak w miasteczku pojawił się ktoś jeszcze... druga ekipa tropiąca bestię oraz porywczy mutant - Wolverine...

źródło opisu: http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/7116-venom-6-2-2006-poscig-czesc-1

źródło okładki: http://images.gildia.pl/_n_/komiks/komiksy/venom/6/okladka-450.jpg

QUEENfan | 2017-05-01
Aizen | 2016-05-21