Zdrowie doskonałe

Wydawnictwo: W.A.B.
poradniki

Deepak Chopra jest w Stanach Zjednoczonych autorytetem w problematyce medycyny holistycznej czerpiącej z tradycji medycyny Wschodu. W swej najgłośniejszej książce Zdrowie doskonałe zapoznaje czytelnika z technikami duchowymi Ayurvedy, połączonymi z osiągnięciami medycyny współczesnej. Wyjaśnia istotę doskonałego zdrowia, którego podstawowym warunkiem jest psychosomatyczna harmonia. Zdrowie...

Zdrowie doskonałe to praktyczny przewodnik opisujący stosowanie starożytnej wiedzy Ajurweda w codziennym życiu, a zarazem doskonałe wprowadzenie do staroindyjskiego systemu leczenia, który ma gwarantować wolność od chorób dzięki utrzymywanej w równowadze świadomości i rozszerzania jej na ciało. Deepak Chopra przedstawia kompleksowy program leczenia umysłu i ciała dostosowany do indywidualnych potrzeb, pomaga określić typ duchowo-cielesny, co staje się…

Sniegurek | 2016-07-15
Przeczytana: 14 lipca 2016

Doskonała książka dla stawiających pierwsze, drugie i trzecie kroki w świecie Ajurwedy.
Napisana jasnym, zrozumiałym językiem. Świetnie porządkuje wiedze i daje proste rozwiązania.

mariola | 2016-10-03
vatha | 2016-01-14