Zespół Tourette'a FAKTY

Tourette Syndrom: The Facts
Tourette, neuropsychiatra
zdrowie, medycyna
zachanassian

Zespół Tourette’a (ZT) jest dziedzicznym zaburzeniem neuropsychiatrycznym występującym u 1% populacji ludzi. Charakteryzuje się tikami ruchowymi i głosowymi, a także niepokojącymi zachowaniami antyspołecznymi, takimi jak mimowolne przeklinanie i obsceniczne gesty. Książka Zespół Tourette’a FAKTY, niezbędna dla cierpiących na zespół Tourette’a, ich rodzin i przyjaciół, będzie też przydatna dla...

Książka Zespół Tourette’a FAKTY, niezbędna dla cierpiących na zespół Tourette’a, ich rodzin i przyjaciół, będzie też przydatna dla klinicystów, lekarzy pierwszego kontaktu, pedagogów oraz każdego, kto szuka przystępnych informacji o tym zaburzeniu.
Polecana przez stowarzyszenia zespołu Tourette’a w Australii, Szkocji, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i USA.

źródło opisu: Wydawnictwo Czarno na białym, 2013

źródło okładki: http://www.wydawnictwocnb.pl/o/jedna_ks/14/zespol-tourettea-fakty/

irek41 | 2016-01-21
Tineczka1991 | 2013-12-28