Policyjny ring

Tłumaczenie: Tomasz Krzyżanowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
A piece of the action

Młody nowojorski policjant Stanley Moodrow szybko pnie się po szczeblach kariery. Jednak idealizm Stanleya zostaje wystawiony na ciężką próbę - okazuje się bowiem, że metody działania i etyka zawodowa jego kolegów bliższe są gangsterom niż obrońcom sprawiedliwości. Moodrow musi stanąć do samotnej walki nie tylko z bezwzględnym przestępcą usiłującym opanować tworzący się właśnie rynek narkotyków, ale także z korupcją organów ścigania...

źródło opisu: Wyd. Amber, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Garbaty-Aniol11 | 2014-11-06

Książka w klimacie Tajemnic Los Angeles Ellroy'a, z akcją rozgrywającą się w Nowym Jorku. Mafia, skorumpowani gliniarze, twardziel z zasadami, mocna męska lektura, polecam.

Magda MS | 2017-06-19
Bedouin | 2015-06-22