ABC Domu

Wydawnictwo: Arkady
poradniki

W poradniku można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących budowy i modernizacji domu jednorodzinnego. Mimo że autorzy bazują głównie na doświadczeniach szwedzkich, to wiele informacji zawartych w książce będzie przydatnych dla czytelnika polskiego. Dotyczy to zwłaszcza zagadnień związanych z dostosowywaniem starych obiektów mieszkalnych do potrzeb współczesnego użytkownika, poszanowaniem energii i ochroną środowiska, wykorzystaniem miejscowych zasobów naturalnych itp. W poradniku szczegółowo opisano, jak budować, ulepszać, wyposażyć i konserwować dom, od piwnicy aż po dach. Wiele uwagi poświęcono różnego rodzaju instalacjom grzewczym, sanitarnym, elektrycznym, alarmowym, duży nacisk położono też na sprawy dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców, zwłaszcza dzieci.

silverraven | 2011-04-27