Praktyczne porady dla pani domu

Tłumaczenie: Małgorzata Frączyk
Wydawnictwo: Świat Książki
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
pani domu
poradniki
Malwina

Wszystkie rady zostały podzielone tematycznie i ułożone według alfabetu. W jaki sposób usuwać plamy i czyścić meble? Co zrobić, by w szafie z ubraniami nie pojawiły się mole i jak z nimi walczyć, gdy jednak się pojawią? Jak opiekować się domowymi roślinami i co zapakować, wybierając się w podróż? - to tylko kilka z pytań, na które autorka odpowiada konkretnie i przystępnie.

źródło okładki: źródło własne

Malwina | 2013-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2013

Na prawdę praktyczne rady. Książka jest podzielona alfabetycznie, łatwo można znaleźć konkretny problem. Plama, karaluchy, cieknący kran, jak odmierzać produkty bez posiadania wagi, jakie przyprawy pasują do jakiego jedzenia....itd.
Warto mieć taką pozycję.

Aksamitt | 2013-11-23