Seksualne przygody współczesnych Polaków

Wydawnictwo: Wioleta Ostrowska
popularnonaukowa

Książka pisarki-seksuologa Wiolety Ostrowskiej otwiera przed czytelnikiem prawdziwy świat życia seksualnego współczesnych Polaków. Jest to, niewątpliwie, jedna z najlepszych i najbardziej fascynujących książek o tematyce seksualnej w naszym kraju. Wioleta Ostrowska w sposób niezwykły i zaskakujący obnaża przed nami takie przejawy ludzkiej seksualności jak poligamia, nimfomania oraz niekonwencjonalne fantazje seksualne. Autorka po mistrzowsku ubiera swoje wieloletnie doświadczenie seksuologiczne w kształty opowiadania literackiego.

Sebcwa | 2015-04-02
Victres | 2013-08-06