Trudny wybór

Tłumaczenie: Anna Marciniakówna
Cykl: Tajemnica wodospadu (tom 24)
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Skjebnevalg
romans, saga norweska
Amanda

Wydaje się, że Brage został opętany rzez diabła, gotów jest zamordować każdego, kto staje między nim i Amalie. Ale kiedy Ole odwiedza panią Li, ona prosi go, by przestał ścigać Bragego. Mówi też, że chce nim zawładnąć Zły. Wkrótce potem u Amalie pojawiają się pierwsze skurcze i choć już przedtem rodziła, jej mąż śmiertelnie się boi, że coś pójdzie nie tak, jak trzeba. - Dlaczego dziecko nie...

- Dlaczego dziecko nie płacze? - spytała Amalie, próbując je zobaczyć, ale natychmiast opadła z powrotem na poduszki. Próbowała coś wyczytać ze spojrzenia Helgi, ale widziała jak przez mgłę. Berte stała odwrócona plecami i porządkowała coś na stole.
- Odpowiedz mi, Helga, dlaczego moje dziecko nie płacze!

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!