Ilustrowana historia świata. Od epoki kamiennej po XXI wiek

Tłumaczenie: Marta Boguta
Illustrated history of the world
historia
Agulla-Nelly

Książka, którą oddajemy do Waszych rąk, zabierze Was w niezapomnianą podróż przez dzieje ludzkości. Naszą opowieść o narodzinach cywilizacji i rozwoju kultur zobrazowaliśmy barwnymi ilustracjami, mapami, a także tabelami chronologicznymi. Na kartach tej książki znajdziecie informacje zarówno o pierwszych osadach człowieka, o wygasłych cywilizacjach, jak i o historii Grecji i Rzymu, o europejskim średniowieczu i współczesności. Nad "Ilustrowaną historią świata" pracował zespół historyków i znakomitych ilustratorów. Tak powstało kompendium, które odpowie na Wasze pytania i zachęci do wnikliwego poznania historii.

źródło opisu: Parragon/ Firma księgarska J&K Olesiejuk 2006

źródło okładki: Parragon/ Firma księgarska J&K Olesiejuk 2006