Atlas ptaków. 250 polskich gatunków

Książka jest przypisana do serii/cyklu "WADEMEKUM". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: SBM
ptaki
flora i fauna
odAdoZ

Ptaki to fascynujące i piękne zwierzęta, a obserwowanie ich może dostarczyć wiele przyjemności. Wielkość i różnorodność ptasiej rodziny nikomu nie pozwoli się nudzić, a ptasie trele umilą czas spędzony na ich podglądaniu. Atlas ptaków przedstawia ponad 250 gatunków ptaków regularnie występujących w Polsce. Podpowiada, jak rozpoznać dany gatunek, jakie są jego cechy i co go wyróżnia. Na końcu książki załączono tabelę wszystkich gatunków ptaków stwierdzonych w Polsce i zaakceptowanych przez Komisję Faunistyczną Polskiego Towarzystwa Zoologicznego.

źródło opisu: SBM, 2013

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Buka | 2017-06-28
Na półkach: 2017
Przeczytana: 28 czerwca 2017

Szkoda, że tak mało zdjęć ;). Ale na pewno jest to dobra podstawa dla każdego, kto dopiero zaczyna się interesować ptakami.

książek: 2090
Magda | 2016-08-22
Na półkach: 2016

Piękne ilustracje, rzeczowe opisy. Moja córeczka uwielbia tę książkę i dzięki niej nauczyła się rozpoznawać wiele gatunków ptaków.

Jula | 2017-06-26
Guiwenneth | 2016-06-07