zdrowie, medycyna
Kaja93

Podręcznik dla studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu zawiera informacje wystarczające dla zrozumienia podstawowych zjawisk fizjologicznych odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Prezentowane opracowanie ma pomóc Studentom w sposób wystarczający, a jednocześnie zachęcający do pogłębienia wiedzy z zakresu fizjologii, opanować zagadnienia teoretyczne i ułatwić przygotowanie do nauki przedmiotów klinicznych, zajęć praktycznych i pracy z pacjentem.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego, 2009

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!