Poza słowami

HarperCollins
2013-08-09
2013-08-09
Elżbieta Gepfert, Alicja Dobrzańska
harlequin romans miłość fortuna małżeństwo zdrada

Cienie życia: 7/10
Poza słowami: 6/10 Seria: Long, Tall Texans - cz. 16 (inna nazwa książki "Ukochany")

Cienie życia: 7/10

Lekka, przyjemna powieść "Cienie życia" z przyjemnością przeczytałam, ciepła i urocza historia Noreen w życiu nigdy nie miała lekko wychowana została przez swoich krewnych wciąż była lekceważona, bardzo źle traktowana odnosili się do dziewczyny okrutnie,żyła zawsze w cieniu swojej kuzynki Isadory, która jest piękna..Szaleńczo zakochana Noreen w mężczyźnie, odebrała jej Isadora kuzynka.
świetna akcja, super opisana historia..zachwycona jestem opowieścią Diany Palmer pięknie napisała jak zawsze wciągnie czytelnika do czytania.
Przyjemnie się mi czytało.
Druga opowieść "Poza słowami opowiada o Simonie i Tarze znają się od dawna.
On uważa ją za kobietę wyrachowaną,zimną i oschłą bez skrupułów zdradza swojego męża, bardzo boi się jej odrzucenia.
Gdyby była dość szczera to powiedziała by mu prawdę, zdobyła by się na całkowitą szczerość.
Trzymała mnie w napięciu doskonałym, rewelacyjna,bardzo dobra powieść warto było przeczytać uwielbiam czytać Pani Diany powieści napisane są sercem, cudne i piękne bardzo chętnie przeczytam następne!!!
Przyjemnie zrelaksowałam się przy tej powieści, nic dodać nic ująć przecudna!!!!

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Nie jest toliteratura lotów najwyższyh, ale z naiwnością i schematycznością pani autorka przesadziła.

Znów nowe wydanie starych książek:

Stary tytuł "Sercowe kłopoty" - nowy "Cienie życia"

Stary tytuł "Ukochany" -nowy "Poza słowami"

Znów nowe wydanie starych książek:

Stary tytuł "Sercowe kłopoty" - nowy "Cienie życia"

Stary tytuł "Ukochany" -nowy "Poza słowami"

• Diana Palmer
  • Romans
  • Wyd. HarperCollins
  • Moi mali książęta :)

Dodaj cytat z książki Poza słowami