zasada nr 1. Prosta strategia odnoszenia sukcesów inwestycyjnych na giełdzie

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki

Jak powiedziałby ci znany inwestor, Warren Buffett, Zasada nr 1 brzmi: Nie trać pieniędzy. Dzięki intrygującemu procesowi, który wyjaśnię ci w tej książce, nietracenie pieniędzy prowadzi do zarobienia większych pieniędzy, niż sobie kiedykolwiek wyobrażałeś. Sprowadza się to do kupowania akcji firm tylko wtedy, gdy zarówno liczby, jak i aktywa niematerialne są po twojej stronie. Jeśli brzmi to za dobrze, żeby mogło być prawdziwe, to tylko dlatego, że sposób myślenia, który ci przybliżę, nie prowadzi do ryzykownych zgadywanek, tylko do pewności. Uwierz mi, gdyby było w tym cokolwiek, co wymaga jakiegoś szczególnego geniuszu, wciąż byłbym przewodnikiem podczas spływów pontonowych, który przez większość roku żyje z zasiłku.

litpawel | 2015-07-28