The Walking Dead #003

horror, zombi, komiksy
komiksy
angielski
Patson

Rick finds that his friend Shane helped his wife Lori and son Carl stay safe and he meets the other people in the camp.

źródło opisu: image

NieTylkoGry | 2017-02-26

W The Walking Dead nadszedł czas na zmiany. Zmiany dla bohaterów, zmiany w bohaterach. Ale nie zmiany w samym opanowanym przez zombie świecie, bo żywe trupy czają się na każdym kroku, a niebezpieczeństwo napływa nie tylko z ich strony. Jak poradzą sobie nasi bohaterowie, którzy z tomu na tom są coraz bardziej przetrzebieni?

Grupa pod dowództwem Ricka dotarła do więzienia, które może być idealnym schronieniem przed zombie, ale nadal ich sytuacja jest skrajnie trudna, a przybywa kolejnych problemów. Wygłodzeni, pozbawieni jedzenia i niezdolni do upolowania zwierzyny, muszą stawić czoła hordom trupów zapełniających teren placówki penitencjarnej. Oczyszczenie terenu z przeciwników to jednak dopiero początek. W więzieniu nasi bohaterowie spotykają kilku ocalałych skazańców, a także całe mnóstwo zapasów. Rick, wbrew temu, co spotkało ich na farmie, postanawia wyruszyć po Hershela i jego bliskich. Bezpieczna przystań? Nadzieja na przyszłość? Szansa by prowadzić w miarę normalne życie...

Dziub | 2016-10-24
Przeczytana: 24 października 2016

Ekranizacja jest całkiem wierna, przypominają mi się odcinki, jak to czytam.

Nat_Mab | 2017-06-28
Dominik | 2017-05-08