Region Salaj, Góry Meses. Mapa turystyczna

Wydawnictwo: Szarvas

Skala: 1:60 000 Miejsce wydania: Budapeszt Opis: Mapa turystyczna, obejmującą region Salaj i góry Meses w Górach Zachodniorumuńskich. Opisy do legendy i informacje z tyłu mapy zostały uwzględnione w trzech językach: rumuńskim, węgierskim, niemieckim i angielskim, natomiast nazwy w języku rumuńskim i węgierskim. Na mapie uwzględniono: drogi: krajowe, lokalne i polne, stacje benzynowe, stacje...

Skala: 1:60 000
Miejsce wydania: Budapeszt

Opis: Mapa turystyczna, obejmującą region Salaj i góry Meses w Górach Zachodniorumuńskich. Opisy do legendy i informacje z tyłu mapy zostały uwzględnione w trzech językach: rumuńskim, węgierskim, niemieckim i angielskim, natomiast nazwy w języku rumuńskim i węgierskim. Na mapie uwzględniono: drogi: krajowe, lokalne i polne, stacje benzynowe, stacje kolejowe, hotele, pensjonaty, campingi, muzea, wyciągi narciarskie, punkty widokowe, źródła, wodospady, rezerwaty, szlaki turystyczne, kościoły. Z tyłu mapy znajdziemy krótki opis środowiska przyrodniczo - geograficznego gór, propozycje tras zarówno pieszych po górach jak i wycieczek samochodowych

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl