Grecja. Praktyczny przewodnik

Wydawnictwo: Bezdroża

GRECJA - najstarsze państwo Europy, kolebka jej kultury, kraj o niesamowitych krajobrazach i licznych zabytkach światowej klasy. Dramatyzm pejzaży tworzy gwałtowny kontrast pomiędzy wyniosłymi górami a spokojnym morzem, widocznym prawie z każdego wyższego szczytu. Bogactwo zabytków odzwierciedla długą historię ludzkiej cywilizacji na tych terenach, a także jej burzliwy przebieg.Praktyczny Przewodnik dla Podróżników.Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Grecji. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Nie zamieściliśmy w nim wielu zdjęć, bo woleliśmy wyczerpująco opowiedzieć Ci o tym, co warto zobaczyć i czego doświadczyć w tych krajach. Aby Twój bagaż był lżejszy, specjalnie wybraliśmy bardzo lekki papier, niemęczący oczu nawet w ostrym słońcu. Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować podróż i zaprowadzi do wszystkich miejsc, które chciałbyś odwiedzić. GRECJA nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic.To nasz najlepszy przewodnik, bo: * znajdziesz w nim bardzo szczegółowe informacje,* sam zaplanujesz ambitną wyprawę,* odkryjesz miejsca, do których nie trafią zwykli turyści.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!