Bieszczady. Mapa Compass 1:50 000

Wydawnictwo: COMPASS

Na dwustronnej, cieniowanej mapie przedstawiono obszar sięgający po Lesko i Ustrzyki Dln. na północy, Komańczę na zachodzie, granicę z Ukrainą na wschodzie. Na południu nowe wydanie zostało poszerzone o fragment Parku Narodowego Połoniny po stronie słowackiej.Nowe wydanie mapy posiada zaktualizowane szlaki piesze i rowerowe, ścieżki przyrodnicze i dydaktyczne, dokładną klasyfikację kościołów i cerkwi oraz wszelkie inne informacje przydatne turyście. Dodatkowo rozbudowany schemat szlaków turystycznych (czasy przejścia).

źródło opisu: http://www.compass.krakow.pl/

źródło okładki: http://www.compass.krakow.pl/