Serbia Czarnogóra Macedonia. Mapa samochodowa

Wydawnictwo: Freytag & Berndt

Serbia - główne miasta: Bor, Požarevac, Valjevo, Šabac, Čačak, Nisz, Vranje, Pirot, Smederewo, Jagodina, Kruševac, Kraljevo, Kragujevac, Prokuplje, Zaječar, Užice, Nowy Sad, Pančevo, Subotica, Kikinda, Zrenjanin, Sremska Mitrovica, Sombor, Gnjilane, Peć, Prisztina, Prizren Czarnogóra, główne miasta: Podgorica , Nikšić, Pljevlja, Bijelo Polje, Cetynia, Bar, Herceg Novi, Berane, Budva, Ulcinj,...

Serbia - główne miasta:

Czarnogóra, główne miasta:
Podgorica , Nikšić, Pljevlja, Bijelo Polje, Cetynia, Bar, Herceg Novi, Berane, Budva, Ulcinj, Tivat, Rožaje, Dobrota, Kotor, Danilovgrad, Mojkovac, Igalo, Bijela, Plav, Burtaiš, Kolašin , Žabljak, Plužine, Andrijevica, Šavnik

Macedonia, główne miasta:
Kriva PalankaGevgelija, Negotino, Sveti Nikole, Studeničani, Vinica, Debar, Negotino-Pološko, Delčevo, Resen, Ilinden, Brvenica, Kamenjane, Bogovinje, Berovo, Aračinovo, Probištip, Čegrane, Bosilovo, Vasilevo, Zajas, Valandovo, Novo Selo, Kondovo, Dolneni, Oslomej, Kratovo, Dolna Banjica,

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl