plan centrum Pragi w skali 1:7000 • mapa dojazdu z Polski do Pragi w skali 1:850 000 • opisy kilkuset atrakcji turystycznych • praktyczne informacje – niemal 1000 adresów i telefonów, m.in.: polskie instytucje oraz punkty informacji turystycznej, dojazd i komunikacja, restauracje, piwiarnie i browary, hotele i pensjonaty, muzea, kina i teatry, kluby i dyskoteki, baseny i kąpieliska oraz parki i ogrody; godziny otwarcia, ceny biletów itp. • polsko-czeski słowniczek obejmujący podstawowe zwroty grzecznościowe, pytania, liczebniki oraz słowa przydatne w podróżowaniu i zwiedzaniu • niemal 120 fotografii • indeks ulic

źródło opisu: bezdroza.pl

źródło okładki: bezdroza.pl