Kudowa-Zdrój. Ilustrowany przewodnik z mapami [Galileos]

Wydawnictwo: galileos.pl

Ilustrowany przewodnik z mapami z serii Uzdrowiska Polski. Publikacja podzielona jest na sześć rozdziałów opisujących: historie miasta, uzdrowisko, atrakcje w Kudowie-Zdrój, Wycieczki piesze, wycieczki rowerowe oraz wycieczki samochodowe po okolicy. Przewodnik został opracowany w taki sposób aby każdy użytkownik bez problemu zlokalizował dany obiekt na mapie. Dużą część publikacji zajmują opisy turystyczne atrakcji zarówno po polskiej stronie jak i po czeskiej.

źródło opisu: http://galileos.pl/

źródło okładki: http://galileos.pl/