Łomża. Gród na nadnarwiańskiej skarpie

Wydawnictwo: Bezdroża
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

chrispu | 2014-03-15

Ciekawe kompendium o mieście i okolicach Łomży. Wydane w "kieszonkowej" serii Polski Turystycznej, na "sprężynkach" - ułatwia bardzo czytanie w trakcie wędrówek. Książeczka podzielona jest na zasadniczo dwie części - ogólna informacyjno - praktyczno- krajoznawczą oraz część opisująca spacery po mieście oraz wędrówki w najbliższej okolicy miasta. Nie zabrakło w niej również fotografii oraz mapek (są również na okładkach książeczki. Książeczka może być również przydatna dla osób, które kompletnie nie znają tamtych okolic (tak jak ja) gdyż zawiera sporo interesujących faktów i ciekawostek.