Londyn. Nawigator turystyczny

Wydawnictwo: Carta Blanca

plan miasta w skali 1:12 500 obejmujący szerokie centrum miasta z zaznaczonymi zabytkami, muzeami, wybranymi restauracjami, hotelami oraz polskimi placówkami dyplomatycznymi. A także - informacje przydatne podczas zwiedzania: adresy, telefony, terminy i godziny otwarcia, ceny biletów - praktyczny informator: adresy polskich instytucji oraz punktów informacji turystycznej komunikacja po Londynie - słowniczek obejmujący podstawowe zwroty w języku angielskim - ponad 140 fotografii - indeks ulic

źródło opisu: http://bezdroza.pl/

źródło okładki: http://bezdroza.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!