Słowenia i Chorwacja. Atlas Marco Polo 1:300 000

Wydawnictwo: Marco Polo

Atlasy Marco Polo to niezbędne, wysokiej jakości narzędzie prowadzące każdego kierowcę do celu. Atlasy są nieustannie aktualizowane i wzbogacane o praktyczne rozwiązania, mające usprawnić posługiwanie się nimi podczas jazdy. Te użyteczne dodatki to m.in. tabele odległości, indeksy miejscowości z kodami pocztowymi, samoprzylepne znaczniki ułatwiające orientację na mapie, współrzędne eksponowane na obrzeżach mapy, polecane przystanki w drodze punkty widokowe.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl