Chorwacja. Przewodnik (Dookoła Świata)

Wydawnictwo: Bezdroża

Z nowym przewodnikiem "Chorwacja" z serii "Dookoła świata" poczujesz Chorwację. Poddasz się leniwemu rytmowi dnia, odpoczniesz na nagrzanych słońcem skałach nad ciepłym morzem, odkryjesz tajemnice podwodnego świata, pokochasz miejscową kuchnię i miejscową muzykę.Z "Chorwacją" zwykłe turystyczne "poznanie" zamienisz na "uczestniczenie w codziennym życiu". Znajdziesz miejsce na nocleg, świetny pub, elegancką restaurację, targi oferujące nietypowe towary, ekskluzywne domy mody, fajne butiki, dyskoteki na Twoją kieszeń, własny park, ulubioną salę w ulubionym muzeum.Przewodnik "Chorwacja" na spirali jest nowoczesny, kolorowy, przejrzysty, czytelny i wygodny. Jest dla Ciebie, jeśli podróżujesz dla nauki, przyjemności czy relaksu, lubisz komfort, cenisz czas. Z "Chorwacją" skorzystasz z wszystkich letnich przyjemności: leniuchowania, zwiedzania, dobrego jedzenia, rozrywek, zakupów...Przewodniki z serii "Dookoła świata" zawierają najważniejsze informacje turystyczne, kulturalne i społeczne na temat opisywanych państw i miast, a także adresy najciekawszych restauracji, pubów i sklepów oraz informacje o cenach, komunikacji i noclegach. Prezentują gotowe warianty tras spacerowych i wycieczek oraz porady dotyczące zwiedzania.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion