Brenna i okolice. Mapa [Galileos]

Wydawnictwo: galileos.pl

opracowana i wydrukowana w skali 1: 25 000. Obejmuje swym zasięgiem gminę Brenna i gminę Wisła, oraz część Bielska Białej i Szczyrku. Są tu aktualne przebiegi wszystkich rodzajów szlaków z ich długościami i czasami przejścia. Kolorem żółtym pokazano ciekawe miejsca. Pokazano nazwy ulic i osiedla oraz bazę żywieniową i noclegową. Strona opisowa, to opis ciekawych miejsc z obszaru mapy...

Strona opisowa, to opis ciekawych miejsc z obszaru mapy zilustrowany fotografiami. Są tu informacje praktyczne jak również wyciągi narciarskie z podaniem ich nazwy, rodzaju, długości i telefonu kontaktowego.

źródło opisu: galileos.pl

źródło okładki: galileos.pl