Przewodnik prezentuje w sumie 100 miejsc w 19 różnych krajach, wybranych ze względu na szczególnie dobre warunki dla miłośników snowboardu. Od funparków w Stanach Zjednoczonych po freeriding w Iranie. To wyjątkowe połączenie kluczowych dla snowboardzistów informacji, rekomendacji najlepszych riderów z całego świata oraz praktycznych wiadomości przydatnych w podróży, od planowania wyjazdu, przez ceny skipasów i godziny otwarcia tras, po najlepsze miejscówki na nocleg i dobry posiłek.

źródło opisu: www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Helion