Brzeg. Plan miasta [Galileos]

Wydawnictwo: galileos.pl

Jest to mapa dwustronna. Na jednej stronie opracowanie kartograficzne obejmuje teren powiatu brzeskiego, a na drugiej plan Brzegu. Plan Brzegu jest opracowany w skali 1 : 7 000, ma powiększone centrum (skala 1 :4 500) i spis ulic. Mapa powiatu brzeskiego jest to obszar ograniczony współrzędnymi 17°12’ - 17°44’ długości geograficznej wschodniej oraz 50°34’ -51°00’ szerokości geograficznej...

Mapa powiatu brzeskiego jest to obszar ograniczony współrzędnymi 17°12’ - 17°44’ długości geograficznej wschodniej oraz 50°34’ -51°00’ szerokości geograficznej północnej.
Zaznaczono na niej informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych. W miejscowościach opisano nazwy głównych ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych, łącznie z kilometrażem. Wyróżniono miejscowości godne zwiedzania i miejsca szczególnie interesujące aktywnych.

Na obu stronach są zamieszczone informacje o ważniejszych zabytkach miasta i powiatu wzbogacone licznymi zdjęciami.

źródło opisu: http://galileos.pl/

źródło okładki: http://galileos.pl/