Bułgaria. Praktyczny przewodnik Pascal

Wydawnictwo: Bezdroża

BUŁGARIA to nie tylko piaszczyste plaże w kurortach nad Morzem Czarnym, ale również piękne góry, słynne monastyry, skalne cerkiewki, rzymskie twierdze i średniowieczne zamki bułgarskich chanów.Praktyczny Przewodnik po Bułgarii to setki niezbędnych informacji o tym fascynującym kraju, zebranych przez polskie autorki z myślą o polskim turyście.* Dzięki dużej, rozkładanej mapie szybko się zorientujesz, gdzie dotrzeć, co zobaczyć i gdzie się zatrzymać na dłużej.* Szczegółowe mapki i plany doprowadzą cię do celu.* Łatwo znajdziesz nocleg czy przytulną restaurację.* Nie przegapisz ważnych imprez, koncertów i barwnych festynów.* Dotrzesz do zakątków i ciekawostek, o których nie słyszeli nawet miejscowi.Jeśli Twoimi jedynymi skojarzeniami z Bułgarią są wino i plaże Słonecznego Brzegu, sięgnij po ten przewodnik. Odbędziesz spacer po dzikich, niezatłoczonych górach, zajrzysz do cichych monastyrów i schronisz się w kamiennych twierdzach.Paweł Zając, redaktor Podróże.onet.plPOLSKIE PRAKTYCZNE PRZEWODNIKI przydatne są nie tylko plecakowcom, ale i osobom podróżującym bardziej konwencjonalnie."Rzeczpospolita"

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Wydawnictwo Helion