Rozmówki szwedzkie

1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

źródło okładki: Wydawnictwo Helion

Madeleine Rosnay | 2016-01-06
Przeczytana: 11 września 1992

Jeśli ktoś nie chcę się nauczyć jęz. szwedzkiego gorąco polecam. Mam certyfikat z jęz. japońskiego. Znam język francuski, rosyjski, trochę niemiecki. Autorka tej książki wiele lat uczyła mnie jęz. szwedzkiego. Niestety, po przyjeździe do Szwecji nie mogłam się porozumieć. Ponadto moje rozmówki w Szwecji wyśmiewano. Powiedziano mi, że ta Pani wcale nie zna języka szwedzkiego. Zostałam pośpiesznie nauczona kilku potrzebnych zwrotów ponieważ byłam w szpitalu znajomość jęz. szwedzkiego była mi bardzo potrzebna. Niestety, lekcje z panią Anitą Thierry oraz jej rozmówki nic mi nie dały. Ostrzegam, ta książka to wyrzucone pieniądze.

Na półkach