Góry Padurea Craiului. Mapa turystyczna

Wydawnictwo: Szarvas

Seria map oraz atlasów turystycznych Szarvas obejmuje głównie tereny Węgier oraz państw sąsiadujących. Firma ta posiada już ponad 20 letnią tradycję w produkcji i dystrybucji wszelkiego rodzaju map i atlasów. Mapy te cechują się wysoką jakością wykonania oraz dbaniem o szczegóły na każdym etapie tworzenia.Mapa Gór Padurea Craiului - małego pasma leżącego w północno zachodniej Rumunii, na wschód od Oradei. Opisy do legendy i informacje z tyłu mapy zostały uwzględnione w trzech językach: rumuńskim, węgierskim i angielskim, natomiast nazwy w języku rumuńskim i węgierskim. Na mapie uwzględniono: drogi: krajowe, lokalne i polne, stacje benzynowe, stacje kolejowe, hotele, pensjonaty, campingi, muzea, wyciągi narciarskie, punkty widokowe, źródła, wodospady, rezerwaty, szlaki turystyczne, jaskinie, kościoły. Z tyłu mapy znajdziemy krótki opis środowiska przyrodniczo-geograficznego gór. Zawarto również tabelę ze spisem szlaków.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl