Okolice Krakowa, Jura, Tatry. Nawigator turystyczny

Wydawnictwo: Carta Blanca

Ta książka jest niezbędna każdemu turyście który ma zamiar odwiedzić okolice Krakowa. Nawigator oprowadza po najpiękniejszych zakątkach regionu: od solnych grot w Wieliczce po tatrzańskie szczyty, od skalnych jurajskich warowni po przełom Dunajca, od malowniczych chat w Zalipiu po Gwiezdne Miasteczko w Lubomirze. Nawigator zawiera kilkanaście propozycji wycieczek po zachodniej Małopolsce, od krótkich eskapad po przez całodzienne wędrówki. Wspaniałe zamki, pałace, jaskinie, skałki do wspinaczki, parki narodowe i krajobrazowe oraz inne ciekawostki krajoznawcze zachęcają do aktywnego wypoczynku. W Nawigatorze m.in.: 13 wycieczek po Zachodniej Małopolsce oraz 12 map w skali 1:200 000 i 1:250 000 plany miast, zamków, skansenów, kopalni itp. szczegółowy plan Starego Miasta w Krakowie w skali 1:6000 z zaznaczonymi zabytkami, miejscami noclegowymi i gastronomią informacje praktyczne na temat muzeów i innych miejsc przeznaczonych do zwiedzania (adresy, godziny otwarcia, nr telefonów, ceny biletów itp.) ponad 100 fotografii

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl