Cracow and Wieliczka. A Tourist Navigator

Wydawnictwo: Carta Blanca

Aktualny, przejrzysty i praktyczny nawigator po Krakowie i Wieliczce, zabiera Czytelnika w podróż po najciekawszych, najbardziej magicznych i niezwykłych zakątkach Krakowa i jego okolic. Pokazuje nie tylko turystyczne atrakcje i miejsca pełne legend i symboli jak np. zamek Wawelski czy Sukiennice. Oprowadza również po uroczych herbaciarniach, kawiarenkach czy pubach, gdzie od lat gromadzi się artystyczna bohema. Książka zawiera podstawowe informacje o dziejach Krakowa i ich wpływie na historię Polski. Fachowe, interesujące tłumaczenie i przejrzyste opisy zachęcają przyjezdnych do odwiedzenia i poznania miasta pod każdym względem magicznego, o imponującej przeszłości, łączącego tradycję z nowoczesnością. Publikacja ta z pewnością ułatwi każdemu turyście poruszanie się po mieście i dotarcie do celu. Przedstawia propozycje wycieczek, czytelne mapki i informacje praktyczne, które podpowiedzą, gdzie zjeść dobry polski obiad, kupić oryginalne pamiątki, znaleźć niedrogi hotel i kiedy odbywa się ciekawa impreza kulturalna.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl