Góry Trascaului (część środkowa). Mapa

Wydawnictwo: Erfatur

Skala: 1:45 000 Miejsce wydania: Budapeszt Opis: Mapa turystyczna środkowej części gór Trascaului w Rumunii, stanowiących najbardziej wysunięte na wschód pasmo Gór Zachodniorumuńskich. Obejmuje miejscowości Salciua, Rimetea, Podeni, Decea, Ocna Mures, Lopadea Noua, Aiud, Garbova de Sus. Dodatkowo mapa zawiera plan miasta Aiud (1:20t) - słynącego m.in. z produkcji wina. Mapa zawiera ponadto...

Skala: 1:45 000
Miejsce wydania: Budapeszt

Opis: Mapa turystyczna środkowej części gór Trascaului w Rumunii, stanowiących najbardziej wysunięte na wschód pasmo Gór Zachodniorumuńskich. Obejmuje miejscowości Salciua, Rimetea, Podeni, Decea, Ocna Mures, Lopadea Noua, Aiud, Garbova de Sus. Dodatkowo mapa zawiera plan miasta Aiud (1:20t) - słynącego m.in. z produkcji wina. Mapa zawiera ponadto informacje turystyczne i opisy tras - w języku rumuńskim. Legenda w języku rumuńskim i po angielsku.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!