Czechy i Słowacja. Mapa laminowana (Comfort! Map)

Wydawnictwo: Comfort Oficyna Wydawnicza
9788360120163

Barokowy kompleks Kuks, słynne Karlowe Wary, tętniąca życiem Praga i usiana winnicami morawska Pálava. Tradycyjna drewniana zabudowa Vlkolineca, malowniczo położona na wzgórzach Bańska Szczawnica, zapierające dech w piersiach kaniony i wodospady w Słowackim Raju oraz wspaniały Zamek Spiski. Zarówno w Czechach, jak i na Słowacji nie brakuje atrakcji. Dwustronnie laminowana, trwała i wygodna w użyciu mapa samochodowa tych krajów pomoże zaplanować wakacje.

Na mapie m.in.:
stan dróg 2015,
odcinki w budowie,
szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg,
odległości drogowe w kilometrach,
promy samochodowe,
plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe,
skorowidz miejscowości.

źródło opisu: http://www.comfortmap.com