Góry Gilau. Mapa turystyczna

Wydawnictwo: Szarvas

Seria map oraz atlasów turystycznych Szarvas obejmuje głównie tereny Węgier oraz państw sąsiadujących. Firma ta posiada już ponad 20 letnią tradycję w produkcji i dystrybucji wszelkiego rodzaju map i atlasów. Mapy te cechują się wysoką jakością wykonania oraz dbaniem o szczegóły na każdym etapie tworzenia. Legenda mapy w języku węgierskim,angielskim i rumuńskim. Szczegółowy opis tras w języku węgierskim.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl