Prowansja i Lazurowe Wybrzeże. Przewodniki Wiedzy i Życia

Wydawnictwo: Dorling Kindersley, Wiedza i Życie

Ten przewodnik pokazuje to wszystko, co w Prowansji jest NAJ... Dlatego warto zachwycić się 10 najbardziej malowniczymi wioskami; zwiedzić 10 najciekawszych muzeów i galerii; spróbować 10 najwspanialszych win i specjałów prowansalskiej kuchni. Aby wyjazd w pełni się udał, koniecznie trzeba odwiedzić 10 najpiękniejszych plaż Lazurowego Wybrzeża i zapamiętać 10 najważniejszych wskazówek dla turystów wypoczywających na francuskiej Riwierze Szczegółowe plany i liczne zdjęcia ułatwią poruszanie się po całym regionie.

źródło opisu: http://dorlingkindersley.pl/

źródło okładki: http://dorlingkindersley.pl/