Jeseniky. Praded. Jesenik. Kralicky Sneznik. Mapa [Galileos]

Wydawnictwo: galileos.pl

Opracowanie kartograficzne obejmuje pasma górskie takie jak Králický Sněžník, Góry Rychlebskie, Hanušovicka Vrchovna , Góry Bialskie, Wysoki Jesionik, Pasmo Orlika , Zlatohorská Vrchovina. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych, wyciągi narciarskie . W miejscowościach opisano nazwy ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych i rowerowych, łącznie z kilometrażem, co pozwoli łatwiej zaplanować wycieczkę. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic o cięciu co 20 m. Mapa posiada siatkę geograficzną opartą na elipsoidzie WGS 84, stosowaną w nawigacji.Jest to obszar ograniczony współrzędnymi 16°49 - 17°31 długości geograficznej wschodniej oraz 50°00-50°18 szerokości geograficznej północnej.
Mapa cieniowana wydrukowana na papierze kartograficznym o wzmocnionej strukturze. Część opisowa bogata w informacje o wszystkich pasmach górskich, rezerwatach przyrodniczych, miasteczkach i wioskach tego regionu Całość zilustrowana wieloma fotografiami.

źródło opisu: http://bezdroza.pl

źródło okładki: http://bezdroza.pl